V naší Kavárně máme omezený počet míst a proto je vhodné, zvláště na některé akce, rezervovat si místo předem. Můžete tak učinit telefonicky na 776 132 372 nebo písemně na kavarnaveskale@seznam.cz  a nebo nás navštivte osobně. Děkujeme Vám.
 

Středa 26.2. ve 20.00:

Koncert: Jiří Smrž

Jiří Smrž je originální autor a písničkář, přemýšlivý člověk s ohromným citem pro jazyk. Jeho tvorba se vyznačuje důrazem na kvalitní texty a koncertní projev je autentický a přesvědčivý. Za svoje poslední dvě vydaná sólová alba Poslední láska a Kořeny obdržel cenu Akademie populární hudby České republiky Anděl za nejlepší album roku v žánru folk a country. V současnosti Jiří Smrž vydává další sólové album s názvem Nedokončené.
VSTUPNÉ 100,-
REZERVACE v kavárně nebo na tel. 776 132 372
 

 

Pátek 28.2. v 19.00:

Vimperské kvízování vol. 3

O co jde? O zábavný kvíz! Ve dvou až čtyřčlenných týmech budete zapisovat odpovědi na otázky, které kombinují důvtip, odhad, postřeh, paměť i všeobecný přehled. Pro vítěze jsou připraveny divadelní vstupenky. 
STARTOVNÉ 100,- / tým
REGISTRACE možná na emailu vimperske.kvizovani@seznam.cz, v události na fb, v kavárně nebo na místě před začátkem kvízu. Doporučujeme zaregistrovat se co nejdříve, počet týmů je omezen! Kavárna není nafukovací...
 
 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Těšíme se na Vás.